Strona 1 z 341
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3401

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz

Czerwcowe Mamy 2017

Zapraszam wszystkie Mamusie z terminem na

CZERWIEC 2017

2. dzieckozakupy.pl
    Witam Może na początku napiszę coś o sobie. Mam na imię Basia mam 27 lat jestem spod Torunia i jestem mamusią przecudownej dziewczynki o imieniu Patrycja która w grudniu skończy 4 latka... Już dobrych parę dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, przed okresem złe samopoczucie podpowiadało mi, że coś nie tak... zrobiłam test kilka dni przed okresem - blada druga kreska kolejnego dnia następny test i tak w sumie chyba z 5 ich było w końcu w przeddzień miesiączki zrobiłam badanie bHcg i wyszło 48,9 co wskazywało na koniec 3 tygodnia Okres nie przyszedł a ja czekam na wizytę lekarską na 12.10 Termin porodu z wyliczeń kalkulatorów internetowych przypada na ok 3 czerwca, zobaczmy co powie lekarz, ale jeśli pójdzie tak jak z córeczką to rozwiązanie może przyjść już 2 tyg przed... Pozdrawiam wszystkie mamusie i czekam na Wasze historie

O mnie
    Witaj Basiu. Również pozdrawiam Mam nadzieje ze z każdym dniem będzie nas coraz więcej

Teraz o sobie
    Agnieszka. Tydzień temu skończyłam 27 lat.
    Pierwsza córka Julcia urodzona 23.04.2015 była totalną niespodzianką Teraz staraliśmy się o drugie i juz dzień przed okresem nie wytrzymałam i zrobiłam test. Byłam przeszczesliwa gdy zobaczyłam dwie kreseczki Mam delikatne dolegliwości ciążowe takie jak ból podbrzusza i pleców, bardzo delikatne mdłości i nabrzmiale piersi. Termin według kalkulatora na 05.06 wizyta na 13.10... juz nie mogę się doczekac
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 27-09-16 o 14:37

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz

Sonka91

Hej dziewczyny!

Jestem Sonia, mam 25 lat i jest to moja pierwsza ciąża Staraliśmy się z mężem 10 miesięcy. Test zrobiłam w niedzielę i kreska była mocno czerwona, dzisiaj powtórzyłam na teście elektronicznym i okazało się, że jestem w 2-3 tygodniu. Termin mam na 6 czerwca i jeśli chodzi o objawy to mam nabrzmiałe piersi i lekkie mdłości od czasu do czasu. Jako, że to moja pierwsza ciąża to trochę się boję żeby się wszystko dobrze rozwinęło. Powiedzcie mi dziewczyny, kiedy najlepiej iść do lekarza?

O mnie
    Witaj Sonia. Przede wszystkim Gratulacje
    Podobno do lekarza najlepiej udać się między 6 a 8 tygodniem ciąży wtedy jest największe prawdopodobieństwo zobaczenia Maluszka i usłyszenia serduszka

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Dziękuję i nawzajem oczywiście Na razie muszę powiedzieć, że trochę jestem niecierpliwa. Chciałabym żeby to wszystko się szybko działo. A to aż 9 miesięcy... Widzę, że mamy bardzo zbliżone terminy. Ja się cieszę, że ciąża nie przypadła mi na lato, bo nie chciałabym się męczyć w 30 stopniowych upałach.

O mnie
    Rozumiem Ja tez do cierpliwych nie należę
    W pierwszej ciąży urodziłam pod koniec kwietnia i naprawdę polecam ten "okres" na ciążę. Zimą nie jesteśmy jeszcze tak wielkie by się w ciuchy nie zmieścić, a i właśnie upały nas omijają. Za to można bezpiecznie z maluszkiem na spacer wyjść.
    Chociaż w moim przypadku, że względu na dość małą różnicę w ciazach, wielka będę pewnie w miarę szybko;D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Powiem Ci, że też marzę o tym żeby mieć dwójkę dzieci i małą różnicę wieku między nimi, max 2 lata. Mam koleżanki, które właśnie urodziły dzieci np. rok po roku i aż miło patrzeć jak się razem bawią, jak się kochają. Piękne No i masz odchowane potem szybko też. Chyba, że się zdecydujesz na trzecie po kilku latach :P

Hej kobitki . Odniosę się do kilku tematów Agusia ja za tydzień a dokładnie 6.10 kończę 27 lat tzn no 89 rocznik Ja córeczkę urodziłam w grudniu... czyli przechodziłam praktycznie cały rok... nie było tak źle nawet w lato jakoś to zniosłam, gorzej było pod koniec gdzie w zimę z wieeelkim brzuchem musiałam ubierać na siebie tumany ciuchów hehehe... różnica między moimi dzieciaczkami będzie 4 i pół roku... to moim zdaniem taki ostateczny termin na "różnicę", ciekawa jestem czy mała będzie zazdrosna, chociaż teraz byłam z nią u siostry która ma 2 msc córeczkę to córka nie robiła żadnych scen wręcz przeciwnie chciała ciągle patrzeć na małą bujać ją głaskać itd no ale zobaczymy jak to będzie z rodzeństwem Współczuję wszystkim parą które starają się o dziecko ileś tam msc albo jak słyszę, że para stara się np. 2 lata to aż mi szkoda my córeczkę i teraz za pierwszym podejściem "strzeliliśmy" co do objawów to hmmm w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych a teraz... od samego początku czyli mniej więcej tydzień przed okresem boli mnie brzuch na dole, miednice to mam wrażenie jak by mi w imadło włożono tak kłuje i ściska, piersi nie mam wrażliwych ale żyłki pokazały się jeszcze przed spodziewaną miesiączką a rosną w tempie expresowym, ale mam nadzieję że nie będzie jak w pierwszej ciąży, że w ciąży miseczka D/E a po ciąży wglądały jak dwa za przeproszeniem kondony po wszystkim hahahaha no ae cóż - natura, no i może głupio zabrzmi ale jakoś nie dochodzi do mnie, że w ciąży jestem, pierwszą jakoś tak przeżywałam itd a teraz taka normalka jak bym conajmniej dziesięcioro dzieci urodziła hahaha aha jeszcze jedno w pierwszej ciąży poszłam do lekarza w dzień spodziewanej miesiączki i nie wiem jakim cudem obliczył mi 5 tydzień i widać było pęcherzyk na usg no iii zaznaczam, że lubię się śmiać i żartować także uprzedzam przed śmiesznymi tekstami itd a skąd dziewczyny jesteście ? buziaki :*

O mnie
    Basia otóż to... ogólnie mam małe piersi ale w ciąży rosną (jak dla mnie) do gigantycznych rozmiarów D/E. Na szczęście jeszcze nie wiszą strasznie, ale po tej ciąży czuje ze to się zmieni;D

Ja w tej ciąży jakoś tak dziwnie się martwię, dlatego dziś i w piatek pojadę na betę sprawdzić czy wszystko ok bo nie doczekam do wizyty.

A i jestem z okolic Białegostoku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów