Strona 1 z 2
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 46

Forum: Połóg po porodzie naturalnym

Witaj, mamo. Urodziłaś naturalnie? Podziel się przeżyciami i radą. Jak odczułaś szycie krocza, wydalenie łożyska. Połóg po porodzie naturalnym i najczęstsze dolegliwości w połogu.

1. Ćwiczenia mięśni dna miednicy

Hej, w jaki sposób ćwiczycie mięśnie Kegla? Używacie jakichś przyrządów czy po prostu zaciskacie i rozluźniacie je według własnego uznania?...

Dodane przez Aga
    2 Strony
    1 2
    Tagi: ćwiczenia kegla, jak ćwiczyć po porodzie, mięśnie dna miednicy, mięśnie kegla, przyrządy do ćwiczeń kegla
    • Odpowiedzi: 14
    • Odsłon: 19,151
    21-06-17 07:57 Idź do ostatniego postu
  2. Pierwsze godziny po porodzie

Przedstawiamy, jak najprawdopodobniej będą wyglądały wasze pierwsze wspólne chwile i co wydarzy się w najbliższych godzinach po porodzie. Dowiesz...

Dodane przez Nowotka
    Tagi: ocena w skali apgar, odcięcie pępowiny, szczepienia
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 1,722
    20-04-17 09:58 Idź do ostatniego postu
  3. Ankieta: Kiedy seks po porodzie naturalnym ?

Czy czekac rzeczywiscie 6 tygodni czy mozna zaczac wczesniej ? Niech wypowiedza sie mamy które sa juz po połogu :)

Dodane przez Kaspirowa
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: krocze, po porodzie, połóg, seks po porodzie
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 188,221
    22-02-17 23:38 Idź do ostatniego postu
  4. regeneracja i nawilzenie pochwy

suchosc pochwy i podraznienia sluzowki...jak sobie radzilyscie z tym problemem po porodzie? przyjaciolka poleca uzyc globuek dopochwowych Hydrovag,...

Dodane przez labka
    Tagi: nawilżanie, suchość pochwy
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 2,508
    28-01-17 14:59 Idź do ostatniego postu
  5. Ankieta: Kiedy miesiączka po porodzie.

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was miała podobny problem, a mianowicie brak miesiączki po porodzie. Mam dwóch synów, obu rodziłam sn...

Dodane przez Anna93
    Tagi: okres po porodzie
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 4,796
    23-01-17 09:36 Idź do ostatniego postu
  6. Nadzerka po porodzie.

Jestem 6 m-cy po porodzie. 10 tyg po porodzie byłam na wizycie kontrolnej. Niby wszystko ok, ale zostałam poinformowana ze mam nadzerke i jak skończę...

Dodane przez kloniki25
    Tagi: nadżerka po porodzie
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 1,688
    20-12-16 12:32 Idź do ostatniego postu
  7. Kora dębu

Stosowałyście po porodzie nasiadówki z naparu z kory dębu? Czy to pomaga w gojeniu się krocza?

Dodane przez gonia7777
    Tagi: kora dębu
    • Odsłon: 4,713
    12-12-16 14:32 Idź do ostatniego postu
  8. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
  9. Kiedy wykąpałyście się w wannie?

Czy przez całe sześć tygodni połogu brałyście tylko prysznic? Napiszcie, proszę, jeśli któraś z Was robiła sobie kąpiel w wannie już po 4-5...

Dodane przez Aga
    Tagi: kąpiel w wannie po porodzie, kąpiel w wannie w połogu, kąpiele w połogu
    • Odsłon: 4,169
    07-12-16 12:41 Idź do ostatniego postu
  10. Przyniosą ulgę w połogu - niezbędnik połogowy

Napiszcie, co najbardziej doskwierało wam po porodzie - ciało czy psychika? Obolałe krocze, nawał pokarmu, a może najgorszy był baby blues? Jak...

Dodane przez asia
    11 Strony
    1 2 3 ... 11
    Tagi: bolące piersi, bolące szwy, ciało po porodzie, dolegliwości w połogu, krocze, po porodzie, pologowa wyprawka, połóg, ulga w pologu
    • Odpowiedzi: 107
    • Odsłon: 47,589
    25-10-16 11:32 Idź do ostatniego postu
  11. Zapalenie pęcherza po porodzie

No i przypałętało się do mnie okropne zapalenie pęcherza, jak pisałam wcześniej piersią nie karmię i chciałam was prosić o poradę w sprawie...

Dodane przez pisshy
    2 Strony
    1 2
    Tagi: furagin, po porodzie, połóg, zapalenie pęcherza
    • Odpowiedzi: 14
    • Odsłon: 16,824
    06-09-16 08:47 Idź do ostatniego postu
  12. Połóg - dbaj o siebie po porodzie

Polecamy dodatek do wyrwania, w którym znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące połogu i powrotu do formy po porodzie. To przyda się...

Dodane przez Nowotka
    Tagi: baby blues, nawał pokarmu, odchody połogowe, skurcze macicy
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 926
    08-07-16 11:25 Idź do ostatniego postu
  13. Zatrzymanie krwawienia

Mamusie czy któraś z was miała problem z nagłym zatrzymaniem krwawienia w połogu? Jestem w szóstej dobie po porodzie i wczoraj przestałam krwawic,...

Dodane przez Julia Gawrońska
    Tagi: połóg, zatrzymanie krwawienia
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 1,596
    28-06-16 12:08 Idź do ostatniego postu
  14. Pierwsza wizyta po porodzie

Niektóre kobiety czują lęk przed pierwszym po porodzie badaniem ginekologicznym. Taki uraz, obawa przed bólem może trwać miesiącami. Miałyście...

Dodane przez JoannaZi
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: badanie ginekologiczne, badanie podczas porodu, pierwsza wizyta u ginekologa, po porodzie, poród
    • Odpowiedzi: 40
    • Odsłon: 28,181
    01-06-16 11:01 Idź do ostatniego postu
  15. rooming in

Przeczytałam ostatnio artykuł...

Dodane przez maskotka
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: dziecko cały czas z matką, po porodzie z dzieckiem, rooming in w szpitalu
    • Odpowiedzi: 28
    • Odsłon: 7,370
    21-04-16 14:30 Idź do ostatniego postu
  16. Kłopoty z nietrzymaniem moczu!

Jestem szósty tydzień po porodzie naturalnym i mam problem z nietrzymaniem moczu,przy kichnięciu albo jak długo nie siusiam to wtedy muszę biec do...

Dodane przez MYSIA-PYSIA
    2 Strony
    1 2
    Tagi: nietrzymanie moczu po porodzie
    • Odpowiedzi: 15
    • Odsłon: 9,963
    19-02-16 11:48 Idź do ostatniego postu
  17. Pionowy, ciemny pasek na brzuchu

Czy którejś z mam został taki po porodzie na brzuchu? Wiecie może kiedy znika? W ciągu miesiąca? W ciągu roku? Zastanawiam się, czy zniknie przed...

Dodane przez Kasia_K
    6 Strony
    1 2 3 ... 6
    Tagi: brzuch po ciąży, linea negra, pasek na brzuchu, po porodzie, połóg, przebarwienia
    • Odpowiedzi: 54
    • Odsłon: 23,766
    09-02-16 08:57 Idź do ostatniego postu
  18. ćwiczenia po porodzie

Dziewczyny, czy któraś z Was, wychodząc ze szpitala dostała zestaw ćwiczeń, który pomaga wrócić do formy, ułatwia połóg itd.? Są takie ćwiczenia,...

Dodane przez gonia7777
    Tagi: ćwiczenia po porodzie
    • Odsłon: 1,693
    03-02-16 14:59 Idź do ostatniego postu
  19. Pokazywałyście podpaskę w szpitalu?

W aktualnym numerze "M jak mama" jest artykuł "Połóg: co może cię zaskoczyć". Doszły nas głosy, że szczególnie szokująca dla wielu czytelniczek jest ...

Dodane przez Aga
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: lochia, odchody poporodowe, po porodzie w szpitalu, pokazywałyście podpaskę w szpitalu
    • Odpowiedzi: 27
    • Odsłon: 9,432
    25-01-16 12:48 Idź do ostatniego postu
  20. Problem z oddawaniem moczu.

Hej dziewczyny. Pisze tutaj o swoim problemie bo wizyta u lekarza bedzie juz ostatecznoscia a wydaje mi sie ze moze zbytnio przesadzam i...

Dodane przez Aleksandra_222
    Tagi: problemy z oddawaniem moczu po porodzie
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 1,625
    19-01-16 14:06 Idź do ostatniego postu
  21. pasy poporodowe

Co myślicie na temat ściągających brzuszek pasów poporodowych? Stosowałyście, macie zamiar?

Dodane przez broneczka
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: ciało po porodzie, ćwiczenia po porodzie, mięśnie brzucha, pas poporodowy, po porodzie, powrót do figury
    • Odpowiedzi: 37
    • Odsłon: 29,115
    13-01-16 19:47 Idź do ostatniego postu
  22. Atrakcyjność kobiety w połogu

Wczoraj na jednym z blogów przeczytałam: "Jestem pełna podziwu dla facetów, których żony przeszły połóg „niezbyt” dobrze. Podziwiam ich, że wciąż...

Dodane przez Aga
    2 Strony
    1 2
    Tagi: akceptacja ciała po porodzie, atrakcyjna młoda mama, ciało po porodzie, makijaż w połogu, pociąg seksualny, połóg a seks
    • Odpowiedzi: 17
    • Odsłon: 7,144
    04-01-16 16:21 Idź do ostatniego postu
  23. goście w szpitalu

odwiedzał Was tylko mąż? Czy było "po włosku", czyli cala rodzina witała potomka już w szpitalu? A może denerwowały Was te wizyty?

Dodane przez Aga
    7 Strony
    1 2 3 ... 7
    Tagi: pierwsze dni po porodzie, po porodzie, połóg, szpital
    • Odpowiedzi: 60
    • Odsłon: 19,546
    27-12-15 11:22 Idź do ostatniego postu
  24. Badanie piersi podczas laktacji

Słuchajcie, czy podczas tej wizyty lekarz badał Wam piersi? W zasadzie dobry lekarz zawsze powinien to robić, ale w czasie laktacji też tak jest?

Dodane przez Aga
    2 Strony
    1 2
    Tagi: badanie piersi podczas laktacji, czy lekarz bada piersi, lakatcja a badanie piersi
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 5,663
    21-12-15 08:44 Idź do ostatniego postu
  25. Rodzenie jak atak terrorystyczny

Witajcie, czytałam dziś o najnowszych ustaleniach naukowców, którzy prześwietlili psychikę kobiet po porodzie. I sama nie wiem, co o tym mysleć......

Dodane przez _marta_
    Tagi: narodziny dziecka, poród, poród naturalny, stres, stres pourazowy, trauma
    • Odpowiedzi: 8
    • Odsłon: 4,478
    04-12-15 15:18 Idź do ostatniego postu
  26. Czy widzicie różnicę w odczuciach seksualnych?

Jest taki stereotyp, że po porodzie pochwa jest zawsze luźniejsza niż wcześniej, co oczywiście osłabia doznania seksualne - i kobiety, i mężczyzny....

Dodane przez Aga
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: ból podczas stosunku, doznania seksualne, luźna pochwa, seks po porodzie
    • Odpowiedzi: 33
    • Odsłon: 15,510
    30-10-15 08:51 Idź do ostatniego postu
  27. Pierwsza doba po porodzie

Jednym z najważniejszych tekstów w najnowszym numerze M jak mama jest: Pierwsza doba po porodzie. Piszemy w nim, jak ułatwić sobie życie w pierwszej...

Dodane przez Nowotka
    2 Strony
    1 2
    Tagi: po cesarskim cięciu, po nacięciu krocza, po porodzie, połóg
    • Odpowiedzi: 19
    • Odsłon: 7,717
    27-10-15 11:20 Idź do ostatniego postu
  28. Blizna po nacięciu krocza - jakie kosmetyki?

Hej Mamuśki, mam pytanko - czy stosujecie coś na bliznę po nacięciu krocza? Urodziłam 11 miesięcy temu. Synek miał 4 kg, nacięcie miałam spore, ale...

Dodane przez anetix9
    Tagi: blizna na kroczu, blizna po nacięciu krocza
    • Odsłon: 3,200
    05-08-15 09:15 Idź do ostatniego postu
  29. Szwy po nacinaniu

Po jakim czasie zdejmowane sa szwy po nacinaniu? U mnie juz 2 tyg po porodzie a nadal czuje te szwy zewnętrzne, niby jak mnie szyli to mówila...

Dodane przez MARZENKA
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: nacinanie krocza, nacinaniu, poród, szwy, szwy po nacinaniu, szwy rozpuszczalne, szycie krocza, uczucie ciągnięcia po szyciu krocza, zdjemowanie szwów
    • Odpowiedzi: 35
    • Odsłon: 20,750
    21-05-15 07:29 Idź do ostatniego postu
  30. Kiedy znikł brzuszek?

Wiele kobiet myśli, że brzuszek stanie się znowu płaski zaraz po urodzeniu dziecka. To oczywiście niemożliwe, bo powiększona macica musi mieć czas,...

Dodane przez Aga
    Tagi: brzuch po ciąży, brzuszek po ciąży, płaski brzuch po porodzie
    • Odsłon: 2,030
    01-04-15 09:01 Idź do ostatniego postu
  31. 5 miesięcy po porodzie a wagina zamknieta

Witam Jestem Piec miesiecy po porodzie , od jakiegos czasu probujemy wzpolzyc z mezem , ale nie stety przy kazdej probie wlozenie penisa do...

Dodane przez kasia00
    Tagi: pochwa ciasna po porodzie, seks po porodzie, zamknięta pochwa
    • Odsłon: 2,583
    19-01-15 19:16 Idź do ostatniego postu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty