Forum: Badania, choroby, leki, u lekarza

Wizyty kontrolne u ginekologa. Badania krwi, moczu, USG. Sprawdź, czy wyniki są prawidłowe. Gdy ciąża jest zagrożona, pojawiła się cukrzyca, nadciśnienie.

1. Opryszczka w ciąży

Witam drogie Panie, czy któraś z Was przechodziła opryszczkę wargową albo nosową w ciąży? Mam opryszczkę nosową, od około 5 lat przy osłabieniu...

Dodane przez dafneeoppl
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: acyklowir, ciąża, opryszczka, wirus hsv, wirus opryszczki, zakażenie hsv, zimno
    • Odpowiedzi: 28
    • Odsłon: 39,714
    Wczoraj 16:03 Idź do ostatniego postu
  2. Luteina dopochwowa - bierzecie coś "osłonowo" ? :)

Jestem w 5tc, lekarz przepisał mi Duphaston i Luteinę dopochwową - 2 tabletki na noc. Czytałam, że Luteina zmienia środowisko pochwy na bardziej...

Dodane przez asiaaa88
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: badanie czystości pochwy, luteina, luteina dopochwowa, luteina w ciąży
    • Odpowiedzi: 20
    • Odsłon: 67,638
    Wczoraj 13:43 Idź do ostatniego postu
  3. Palenie w czasie ciąży...

Mam pytanie... Jestem na tej stronie od niedawna jestem w 28tc i cały czas palę... Nie potrafię zbytnio rzucić... Dziewczyny pomóżcie i dajcie jakąś...

Dodane przez Aniullka
    6 Strony
    1 2 3 ... 6
    Tagi: alkohol, ciąża, ciężarna pali, mama palaczka, można palić, narkotyki, paląca ciężarna, palenie papierosów, papierosy, rzucić papierosy w ciąży, używki, w ciąży
    • Odpowiedzi: 51
    • Odsłon: 20,283
    Wczoraj 11:26 Idź do ostatniego postu
  4. Nieprawidłowe CRL do wieku ciąży

Witajcie brzuchatki :) 15 maja miałam wizytę u ginekologa i USG dopochwowe. Według daty ostatniej miesiączki to na tamten czas 7 tydzień i 1 dzień,...

Dodane przez Tzofiya
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 153
    23-05-17 11:20 Idź do ostatniego postu
  5. Witaminy: jak je stosować, by sobie nie zaszkodzić

Na rynku jest mnóstwo preparatów witaminowo-mineralnych przeznaczonych dla kobiet w ciąży i sprzedawanych bez recepty. W najnowszym wydaniu...

Dodane przez Nowotka
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: bezpieczna suplementacja, kwas foliowy, witaminy dla ciężarnych
    • Odpowiedzi: 36
    • Odsłon: 8,959
    23-05-17 10:24 Idź do ostatniego postu
  6. Zapalenie pęcherza ?

Hallo! w piątek i sobotę bolały mnie trochę nerki. Ale już przestały. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa z NFZ... Czy ginekolog kazał Wam też...

Dodane przez miska1234
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 5,842
    20-05-17 17:58 Idź do ostatniego postu
  7. ciężarne z endometriozą

Witam, jestem w 16 tyg ciąży. zanim jednak się na nią zdecydowaliśmy stwierdzono u mnie wczesną endometrioze i policystyczne jajniki. ze wszystkich...

Dodane przez flers21
    Tagi: bóle macicy, ciąża, endometrioza
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 1,668
    15-05-17 13:42 Idź do ostatniego postu
  8. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
  9. nieprawidłowy przepływ DV

Dzień dobry! Żona po wspomaganiu pregnylem zaszła w ciążę, aktualnie jest w 14 tc. Lekarz prowadzący zalecił test PAPPA i po odebraniu wyników...

Dodane przez na_lesnik
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 158
    15-05-17 13:22 Idź do ostatniego postu
  10. Pepowina dwunaczyniowa

wiatam mam pytanie do mam u ktorych lekarz stwierdzil pepowine dwunaczyniowa. obecnie jestem w 31 tyg ciazy ostatni na badaniu lekarz mial...

Dodane przez nadziula27
    • Odsłon: 213
    12-05-17 11:18 Idź do ostatniego postu
  11. Cukrzyca w ciaży

witam. Stwierdzono u mnie cukrzyce ciążowa chodzę do diabetologa obecnie jestem w 31 tyg. chciałam się zapytać czy do porodu muszę mieć jakieś...

Dodane przez nadziula27
    • Odsłon: 208
    10-05-17 19:09 Idź do ostatniego postu
  12. TSH a podejście lekarza

Cześć Dziewczyny! Jestem obecnie w 15 tc. Do lekarza zgłosiłam się jak byłam w 6/7 tc w dwa tygodnie po wykonanym teście. Wtedy też dostałam...

Dodane przez Dicentra
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 396
    09-05-17 08:59 Idź do ostatniego postu
  13. Niezbędne witaminy na czas ciąży

chcialabym sie dowiedziec czy w ciazy mozna pic plusz z witamina C ? mam jeszcze plusz multiwitamina... Zastanawiam sie, czy mozna pic albo nie...

Dodane przez miska1234
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: ciąża, ciąża a witamina c, ciężarna, ciężarne, dha, dla ciężarnej, ginekolog, kwas foliowy, na czas ciąży, pluss z witawiną c, suplementy w ciąży, w ciąży, witamina d, witaminy, witaminy dla ciężarnej, z alg morskich, z ryb, żelazo
    • Odpowiedzi: 33
    • Odsłon: 16,188
    08-05-17 18:38 Idź do ostatniego postu
  14. Toksoplazmoza w ciąży

Witam U mnie wykryto toksoplazmoze w 11 tygodniu ciąży teraz jestem już w 30 tygodni, dzidzius rozwija sie prawidłowo ale strach i obawy zawsze...

Dodane przez Agata
    7 Strony
    1 2 3 ... 7
    Tagi: awidność, badania w ciąży, choroby odzwierzęce w ciąży, ciąża, ciężarna i zwierzęta, listerioza, spiromycyna, ślepota, toksoplazmoza, toksoplazmoza w ciąży, toxo, wodogłowie, zakażenie, zakażenie toksoplazmoza, zdrowie dziecka
    • Odpowiedzi: 62
    • Odsłon: 67,174
    02-05-17 11:09 Idź do ostatniego postu
  15. skierowanie na badanie grupy krwi

Jestem w 6 miesiącu ciąży i moja Pani ginekolog ciągle upomina mnie abym zrobiła badanie grupy krwi RH i tu pojawia się problem . Ciągle mi ginekolog...

Dodane przez enselexionn
    Tagi: badania, ciąża, ginekolog, lekarz
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 694
    01-05-17 17:13 Idź do ostatniego postu
  16. Badania przed 13. tygodniem ciąży

Chciałabym przywitać się ze wszystkimi. Aktualnie jestem w 8 tygodniu ciąży. Mam pytanie czy ginekolog z polikliniki prywatnej nie może wypisać...

Dodane przez CzasPokaże
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 300
    29-04-17 19:01 Idź do ostatniego postu
    • Odsłon: 186
    28-04-17 21:48 Idź do ostatniego postu
  17. Choroby zakaźne w ciąży

Witam, zdecydowałam się napisać na forum, ponieważ uważam, że bardzo mało mówi się o chorobach zakaźnych w ciąży. Lekarze często bagatelizują te...

Dodane przez renata27
    2 Strony
    1 2
    Tagi: choroby zakaźne, ciąża, martwy płód, parwowirus b19, poronienie, świnka
    • Odpowiedzi: 12
    • Odsłon: 6,933
    27-04-17 13:43 Idź do ostatniego postu
  18. Alergia w ciąży

Witam, jestem w 14tc i od dwóch dni strasznie męczy mnie alergia na pyłki (katar, swędzące oczy i podniebienie, ból głowy). Najgorsze jest ciągłe...

Dodane przez Blafia
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: alergen, alergia, alergia u dziecka, alergia w ciąży, aplikacja dla ciężarnej, astma, ciąża, ciężarna, ciężarna z astmą, homeopatia dla ciężarnych, katar, kurz, leki przeciwalergiczne, mojaastma, ochrona przed alergią, roztocza, sterylność, zarazki
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 31,470
    24-04-17 07:35 Idź do ostatniego postu
  19. Badanie moczu a papierosy

Cześć dziewczyny, idę pojutrze na badanie moczu i na stronie swojej przychodni:...

Dodane przez makowka
    • Odsłon: 273
    20-04-17 21:52 Idź do ostatniego postu
  20. Kłykciny w ciąży.

Czy któraś z was miała kłykciny ? Czy miałyście skierowanie na cc ? czy rodziłyście naturalnie ? Pozdrawiam.

Dodane przez Patusia18
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: brodawki, cesarskie cięcie, ciąża, dziecko, kłykciny, kłykciny kończyste, poród, wirus hpv
    • Odpowiedzi: 21
    • Odsłon: 19,746
    20-04-17 06:41 Idź do ostatniego postu
  21. Wpadłam - jestem w ciąży i chce rzucić palenie

Dowiedziałam się że jestem w ciąży - niestety palę - chciałaby rzucić palenie jednak słyszałam że nie powinno się tego robić od razu - co o tym...

Dodane przez Madzia-mama
    • Odsłon: 221
    03-04-17 12:29 Idź do ostatniego postu
  22. Powiększone jelito grube 34 tc.

Witam . W 31 tc. będąc na USG lekarz zdiagnozował powiększone jelito grube u małego . Mówił że zazwyczaj tego jelita wogóle nie widuje sie...

Dodane przez mareagda@gmail.com
    • Odsłon: 307
    29-03-17 07:26 Idź do ostatniego postu
  23. Prosze o pomoc

Prosze o pomoc mamy ktore rodzily naturalnie lub przez cc, prowadze badania nad dlugoscia ciazy, prosze o wypelnienie ankiety sporo mi ich jeszcze...

Dodane przez natalija
    • Odsłon: 268
    25-03-17 10:59 Idź do ostatniego postu
  24. Pomocy! uporczywy kaszel...

Witajcie, od miesiąca męczę się z kaszlem. bylam u 4lekarzy w tym rodzinny,ginekolog laryngolog, wszystko co od nich dostalam nie działa. płukanki,...

Dodane przez Brzusio
    2 Strony
    1 2
    Tagi: bol pleców w ciązy, choroby, kaszel, zalamanie
    • Odpowiedzi: 12
    • Odsłon: 1,951
    20-03-17 13:55 Idź do ostatniego postu
  25. Wiek ciąży, wiek płodu a termin badań - kiedy w końcu robić?

Cześć! Jestem na początku pierwszej ciąży, jak sarenka we mgle. Nie mam koleżanek, które podobne doświadczenia miałyby za sobą i mogę polegać tylko...

Dodane przez monika_z
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 206
    20-03-17 12:59 Idź do ostatniego postu
  26. przemeczenie osłabienie

hej jestem obecnie w drugiej ciazy w 14tygodniu piersza ciaza przeszła tak jak by jej nie bylo wogole nic nie odczowalam co by mi nie dawało żyć ze...

Dodane przez czarna16407
    2 Strony
    1 2
    Tagi: bóle głowy w ciąży, ciśnienie w ciąży, senność, wyniki badań w ciąży, zmęczenie w ciąży
    • Odpowiedzi: 15
    • Odsłon: 5,798
    11-03-17 17:48 Idź do ostatniego postu
  27. Początek, hormony i upławy

Witam serdecznie, jestem w ok 5 tc. Czy euthyrox 50 i luteina 2x2 tabletki podjęzykowo dziennie to już podtrzymanie? Mam sporadyczne krwawienia i...

Dodane przez Gofix
    • Odsłon: 267
    08-03-17 11:22 Idź do ostatniego postu
  28. Leki w ciąży

Hej :) Słuchajcie, mam problem. Zaczął mnie boleć ząb. Normalnie chyba zejdę (nie widać nawet po nim, że próchnica jest, ale może w środku się...

Dodane przez Joasia
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    Tagi: ciąża, dentysta, leczenie zębów w ciąży, leki przeciwbólowe
    • Odpowiedzi: 39
    • Odsłon: 22,944
    28-02-17 08:18 Idź do ostatniego postu
  29. Ankieta: Ginekolog - tylko prywatnie?

Dziewczyny, czy chodzicie do ginekologa prywatnie? Czy warto prowadzić ciążę w prywatnym gabinecie czy wystarczy w zwykłej przychodni? Jakie macie...

Dodane przez Nowotka
    17 Strony
    1 2 3 ... 17
    Tagi: badania w ciąży, ciąża, leczenie prywatne, lekarz z nfz, opieka lekarska, poród, prywatny ginekolog, przychodnia
    • Odpowiedzi: 167
    • Odsłon: 28,962
    28-02-17 08:14 Idź do ostatniego postu
  30. Ktg

Hej Kobitki :) Czy któraś z Was miała już robione ktg? Jak to wygląda i czy może być przy tym mąż? Znaczy generalnie wiem jakie to urządzenie i na...

Dodane przez Joasia
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: badania w ciąży, bicie serca płodu, ciąża, dziecko, ktg, płód
    • Odpowiedzi: 29
    • Odsłon: 10,916
    27-02-17 13:59 Idź do ostatniego postu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty