Strona 1 z 35
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 1042

Forum: Kupię, oddam, sprzedam, szukam...

Masz na zbyciu ciążowe ubrania, dziecięce ubranka, wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy? Chcesz coś sprzedać, a może oddać? To możesz zamieszczać ogłoszenia i szukać ofert innych mam.

1. Jakie auto kupić?

Najlepszym wyborem jeśli mamy ograniczony budżet a zależy nam na jakości samochodu który kupujemy jest wybór oferty auta poleasingowe Warszawa....

Dodane przez gosinak30
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 768
    27-06-17 19:49 Idź do ostatniego postu
  2. Zabawki

Poszukuję klocków tego typu http://bebito.pl/product-pol-9717-Mega-Bloks-Tomek-i-Przyjaciele-Kamieniolom-Klocki.html

Dodane przez Nena
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 3,033
    27-06-17 12:12 Idź do ostatniego postu
  3. Foteliki rowerowe dla dzieci

Sezon rowerowy w pelni, a ja ciagle nie moge zdecydowac sie jaki fotelik na rower wybrac dla dziecka. Macie? Co polecacie? Po przeczytaniu kilku...

Dodane przez alic.ja
    Tagi: fotelik, fotelik dla dziecka, fotelik rowerowy, foteliki, foteliki na rower
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 343
    26-06-17 08:07 Idź do ostatniego postu
  4. May it bee - kocyki minky, beciki, pościele, czapki itp. dla dzieci i niemowląt

Zapraszam do zakupów :) Kocyki minky, beciki, pościele, czapki itp. dla dzieci i niemowląt http://www.mayasdesign.sklepna5.pl/...

Dodane przez Losos123
    Tagi: beciki, czapki, kocyki, minky, pościel
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 1,358
    24-06-17 16:38 Idź do ostatniego postu
  5. Pierwszy druk wielkoformatowy.

Musze przygotować reklamę na samochód o wymiarach 2x4.5 metra a nigdy tego nie robiłam. Oczywiście nie zamierzam zabierać się za to sama ale chce się...

Dodane przez ewwccia
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 179
    24-06-17 10:10 Idź do ostatniego postu
  6. kupie dom

Witajcie Kupie niewielki dom najlepiej na strzeżonym osiedlu w Mikołowie, może ktoś z WAS forumowiczów ma coś do zaproponowania. Na razie...

Dodane przez m125
    • Odsłon: 421
    21-06-17 18:30 Idź do ostatniego postu
  7. Jaki samochód polecacie?

Chcę kupić nowy samochód ale szczerze nie wiem jaki, może możecie coś doradzić. Byłam w http://www.vcentrum.pl bo jestem z Warszawy i oglądałam BMW i...

Dodane przez Mama_Kama
    • Odsłon: 962
    20-06-17 14:06 Idź do ostatniego postu
  8. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
  9. Jaki wybrać wózek ?? Jaki jest najlepszy ?? Stokke, X-Lander, Jedo czy inny ?

Witam serdecznie, jak myślicie jaki jest najlepszy wózek dziecięcy ?? Jaki mam wybrać ? Szukam wózka używanego bo uważam, że nowy to po prostu...

Dodane przez B-S-O
    • Odsłon: 2,917
    13-06-17 12:11 Idź do ostatniego postu
  10. Kawa na prezent

Witajcie Kochani! Tak się zastanawiałam czy na rocznicę ekspres plus dobra kawa ziarnista będzie dobrym prezentem? Koleżanka poleciłą mi sklep z kawą...

Dodane przez Marcelka1987
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 1,731
    13-06-17 11:50 Idź do ostatniego postu
  11. Utrogestan, menopur, cetrotide

Mam do sprzedania jak w temacie leki. Utrogestan 100mg - 3 opakowania (2x15 kapsułek w opakowaniu). Menopur 75 j.m - 7 sztuk Cetrotide 0,25mg - 4...

Dodane przez Pati14
    • Odsłon: 1,133
    09-06-17 20:32 Idź do ostatniego postu
  12. Reklama twojej firmy

Szukacie ciekawych sposobów na reklamowanie własnej działalności ? Chcielibyście dodatkowo zdobyć bardzo dobrą wiedzę z zakresu google analytics ?...

Dodane przez kurczakk3
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 5,198
    09-06-17 18:30 Idź do ostatniego postu
  13. podkłady jednorazowe

Hej mamuski, jakie stosujecie podkłady ? Bo ja ostatnio przetestowałam takie http://abamedica24.pl/58-podklady-jednorazowe i powiem wam, że wydają mi...

Dodane przez Kratka
    • Odsłon: 257
    06-06-17 13:31 Idź do ostatniego postu
  14. Praca zdalna dla studentów i osób z wyższy wykształceniem

Poszukujemy chętnych do pracy zdalnej przy projekcie Yapoga.com. WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - mile widziani...

Dodane przez PatrykPhenom
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 1,791
    01-06-17 14:38 Idź do ostatniego postu
  15. Ubrania itp.

Witam. Co prawda dla maluszków są na razie tylko 3 rzeczy, ale może któraś mama znajdzie coś dla siebie:...

Dodane przez Dina
    Tagi: itp., ubrania
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 1,832
    30-05-17 15:15 Idź do ostatniego postu
  16. Dla dziewczynki 104/110 - Adidas, Smyk, Coccodrilo, 5.10.15 + zabawki

Witajcie dziewczyny :) Mam do sprzedania ubrania dla dziewczynki, cześć nowych, albo raz założonych. Odo tego kilka zabawek za grosze. :)...

Dodane przez senninha
    • Odsłon: 350
    30-05-17 08:15 Idź do ostatniego postu
  17. Biznes dla młodej mamy

Zastanawiam się, czy jako młode mamy macie czas na myślenie o jakimś własnym biznesie? Chodzi o pomysł na działalność gospodarczą - na przykład...

Dodane przez Evike
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 15
    • Odsłon: 6,809
    29-05-17 14:20 Idź do ostatniego postu
  18. praca kucharz

Praca kucharza to moje marzenie i pasja ale czy któraś z Was po urlopie wychowawczym nie miała problemów ze znalezieniem nowej pracy?

Dodane przez Alicjalipka
    • Odsłon: 1,110
    22-05-17 19:14 Idź do ostatniego postu
  19. Sukienki, KURTKI JESIENNE, buty

Witam drogie mamy :o Sprzedaję śliczne ubrania dla dziewczynek i nie tylko ;) Link do moich aukcji:...

Dodane przez Aja
    Tagi: buty dla dziecka, kurtka, kurtka jesienna, sukienka, ubrania dziecięce
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 4,839
    17-05-17 11:37 Idź do ostatniego postu
  20. Dekoracje wnętrz

Cześć, posiadam wysokiej jakości dekoracje wnętrz. Gdyby, któraś z mam lub przyszłych mam chciała sobie umilić pobyt oczekiwania w domu i...

Dodane przez ememens
    2 Strony
    1 2
    Tagi: dekoracje, mieszkanie
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 6,107
    17-05-17 08:03 Idź do ostatniego postu
  21. Meble

Czy znacie jakieś sklepy z niedrogimi meblami? Chciałabym kupić w najbliższym czasie nową komodę do salonu . W dobrej cenie oczywiście :)

Dodane przez Liquore
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 26
    • Odsłon: 6,996
    09-05-17 11:31 Idź do ostatniego postu
  22. Skup wózków dziecięcych - gotówka od ręki.

SKUPUJEMY: 1) WÓZKI - X-LANDER - JEDO - NAVINGTON - STOKKE - MAXI COSI - BUGABOO

Dodane przez B-S-O
    • Odsłon: 4,402
    08-05-17 12:29 Idź do ostatniego postu
  23. Ubrania ciążowe

Sprzedam niedrogo ubrania ciążowe, używane, ale w dobrym stanie: - czarne dżinsy ciążowe firmy C&A, rozmiar 38 - tunikę New Look, wg metki...

Dodane przez Lili213
    Tagi: ciążowe, ubrania
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 2,623
    05-05-17 12:09 Idź do ostatniego postu
  24. dziewczyny rozkręcające imprezę

Pewnie byłeś kilka razy na nudnej imprezie. Na pewno zabrakło tam naszych Fordanserki Kraków . Nasze dziewczyny rozkręcą najgorszą imprezę, a goście...

Dodane przez beennoos
    • Odsłon: 354
    02-05-17 17:00 Idź do ostatniego postu
  25. Oddam fotelik samochodowy:)

Witam oddam fotelik samochodowy,który dostalam jako gratiss niestety wcześniej juz zakupiliśmy:)Fotelik nie jest pierwszej jakości(zwykły troszke...

Dodane przez Kati
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 21
    • Odsłon: 9,452
    26-04-17 12:23 Idź do ostatniego postu
  26. Garniturki do chrztu roz 68 . NEXT i inne ubranka tanio stan idealny.

Witam :) Garniturek jest nowy, bez metki. Mam do sprzedania piękny garniturek dla chłopca, który będzie idealnie pasował na CHRZEST, czy inne...

Dodane przez mamaksawka
    • Odsłon: 1,158
    21-04-17 10:52 Idź do ostatniego postu
  27. ciuszki dla naszych maluszków

Witam wszytskie mamy:) sama juz za jakiś czas zostane mamą bliźniaczek i zaczełam sie interesować miejscami gdzie można kupić w fajnej cenie no a...

Dodane przez izus
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 1,888
    20-04-17 11:33 Idź do ostatniego postu
  28. Odzież dziecięca

Sprzedam odzież dziecięcą--https://www.facebook.com/Centrum-Zakup%C3%B3w-378286515625247/?fref=ts

Dodane przez klitra
    • Odsłon: 428
    18-04-17 17:45 Idź do ostatniego postu
  29. Ubrania ciążowe 40-42-44

Witajcie dziewczyny, Sprzedam ciuszki ciążowe m.in.spodnie na kant,2x jeansy,2x sukienki,tuniki,bluzki i krótkie spodenki(ciąża wiosna/lato).Zdjęcia...

Dodane przez Agnieszka.
    Tagi: ciążowe, ubrania
    • Odsłon: 2,278
    16-04-17 14:56 Idź do ostatniego postu
  30. Sprzedam ubranka DZIEWCZYNKA 0-6 m 6m - 1r i 1-2 lata

Witam Sprzedam ubranka po córce obecnie 4 lata. Różne ubranka są popakowane w paki dla różnych okresów dziecka. Polecam. W razie pytań proszę o...

Dodane przez sprzedamubranka
    • Odsłon: 490
    12-04-17 16:22 Idź do ostatniego postu
  31. Kupię krzesełko do karmienia plastikowe.

Witam! Jeśli komuś już nie jest potzrebne krzesełko do karmienia to z przyjemnością odkupię.Najlepiej,by było plastikowe.Kolor w odcieniach dla...

Dodane przez monikaaa222333
    • Odsłon: 874
    30-03-17 07:51 Idź do ostatniego postu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty