Zobacz kanał RSS

wyprawki-dzieciece.pl

bamarnicol

Oceń wpis
Cytat Zamieszczone przez mar80 Zobacz posta
Ja szukałam i niestety nie znalazłam. Na Allegro też jakoś nie widać. Na ich stronie jest katalog i podane adresy sklepów, gdzie można kupić. W innych sklepach niewymienionych też są czasem dostępne, bo ja tak kupiłam.
Tagi: Brak Dodaj / edytuj tagi
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.