Zobacz kanał RSS

Najnowsze wpisy

1. Ciaza

Hej laski mam pytanie. Miałam objawy ciąży bol brzucha bol pleców poranne wymioty piersi się zmieniły brzuch boli . dziś dostalam taki jak by okres chociaż do mojego okresu zostało 2 dni a mam regularny. Okres jest koloru jasno różowego i jest go bardzo malo teraz kochałam sie z moim chłopakiem doszło do wytrysku w pochwie nagle okresu nie ma ani plamien. Mogę być w ciazy? Jeszcze dodam ze Wczesniej robilam test i jedna kreska była normalna druga taka lekka.
  2. Kroniki Spiderwick The Spiderwick Chronicles 2008 - Film za darmo bez rejestracji - C

Kroniki Spiderwick The Spiderwick Chronicles 2008 - Film za darmo bez rejestracji - Cały Film za darmo
    -------------
    Sprawdź Kroniki Spiderwick The Spiderwick Chronicles 2008 cały film online - Kroniki Spiderwick The Spiderwick Chronicles 2008 w jakości HD. Kroniki Spiderwick The Spiderwick Chronicles 2008 film z lektorem online cda

//// Aby zobaczyć film oglądaj ...
  3. Lek Clostilbegyt

Cytat Zamieszczone przez perelkak Zobacz posta
    Hej! Jestem tutaj nowa. Właśnie zaczęłam stymulację clo ponieważ od ponad roku staramy się o Dzidziusia. Moim problemem jest bardzo małe endometrium. Brałam już duphaston przez 2 cykle. Po tym cykle mi się uregulowały przestałam plamić. 2 miesiące po odstawieniu @ nie było, piersi bolały masakrycznie. Test wykazał dla mnie 1 kreskę a dla innych 2. Koleżanka, która właśnie też zaszła w ciąże przyniosła test i też miała cieniutką kreseczkę i cieszyła się że jest
    ...
    Kategorie
    Z życia wzięte
  4. Czy to AZS?

Cytat Zamieszczone przez Zuza30 Zobacz posta
    Witam foruwiczów.Jestem mamą 3mc Julci ostatnio jakies 2 tyg temu zauwazyłam u niej ze skóra na brzuszku i bokach ma wyglad jakby alergi kontaktowej ale tylko w miejscach gdzie miała kaftanik.Po 3 dniach znikło jej ale w tych miejscach ma szorstka skóre nie widac tego golym okiem tylko czuc pod reka.Od urodzenia kapie ją w emolientach i uzywam mleczka do ciała z Ziaji.Nigdy nie miałam z AZS do czynienia aczkolwiek mój starszy syn(13-letni)ma taka skóre w dotyku szorstka na policzkach.Nie
    ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Milczenie (2016) - cały film lektor PL po polsku HD CDA

Milczenie caly film:

http://zalukaj-player.pl/milczenie-silence-2016

Milczenie online
    Milczenie pobierz
    Milczenie lektor pl
    Milczenie napisy pl
    Milczenie gdzie obejrzeć
    Milczenie cda
    Milczenie film online
    Milczenie film pobierz
    Milczenie film download
    Milczenie film cda
    Milczenie film gdzie obejrzeć
    Milczenie film 2016 online
    Milczenie film 2016 pobierz
    Milczenie film ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 1 z 581
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.