Zobacz kanał RSS

Najnowsze wpisy

1. John Wick 2 (2017) Cały Film [*ONLINE*] John Wick 2 Po Polsku *CDA*

przez w dniu Wczoraj o 02:12 ([CDA] Doktor Strange ONLINE [2016] [Cały Film] Lektor PL [HD])
    Link do pobierania również znajduje się poniżej. Najlepsza strona z filmami online oraz downloadem w formacie avi oraz najwyższej jakości.

2017 Cały Film, John Wick 2 premiery, nowości wszystko w najlepszej jakości :merci: Linki poniżej:
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    :d) :d) :d) OGLADAJ TUTAJ 2017 Cały Film: :g) :g) :g)

.

https://godzio.link/Film-John-Wick-2-2017-Cda-Online-PL ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. 5-miesięczne niemowle odrzuca pokarm ?

Witajcie ponownie drogie Mamuśki
    Nikoś ma dopiero 5 miesięcy i obawiam się, że powoli zaczyna odrzucać mój pokarm. Nie wiem, czy moje obawy to fałszywy alarm czy prawdziwy problem ale wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Ostatnio często ulewa mu się po jedzeniu, płacze, ma twardy brzuszek. Nie jadłam nic co mogłoby mu zaszkodzić. Moje jedzenie jest bardzo jałowe ale to wszystko dla Nikosia. Dla niego jestem gotowa poświęcić wszystko. Wiem, że mleko najlepszych ...
  3. Pomocy !

Hej ,może któras z mam doradzi mi co mam zrobić ?
    Mam 18 lat i staralismy sie z chłopakiem o dziecko ,1,5 miesiaca temu byłam u ginekologa i powiedział mi że jesli teraz sie nie postaram to nigdy nie bede miała dziecka , wiec do rzeczy .. Zrobilismy kilka razy to i owo ,po 3 tyg miałam dusznosci wymiotowałam pomyślałam że dar od boga bede mama jeednak sie przeliczyłam .. Mineło 1,5 miesiaca od kiedy nie miałam okresu 2 tyg po terminie kiedy spóżniał mi sie robiłam testy ...
  4. Kilka słów o tym jak maleńki skarb wywrócił mi świat do góry nogami :)

Cześć.
    Mam na imię Asia, mam 25 lat i mieszkam w Lublinie wraz z moim narzeczonym i naszym 4 miesięcznym Synkiem - Nikosiem.
    Ja i mój narzeczony - Krzysztof poznaliśmy się w czasie studiów na jednej z lubelskich uczelni. Obydwoje kształtowaliśmy się w kierunku architektury krajobrazu. Byliśmy ze sobą rok, ale mieliśmy już wstępne plany co do naszej przyszłości po ukończeniu studiów. Planowaliśmy zamieszkać razem Pewnego dnia jednak okazało się, że jestem ...
  5. Zmiana mleka a problemy z jedzieniem

Cytat Zamieszczone przez mamilka Zobacz posta
    Witam,
    mój syn kończy właśnie 4 miesiące jest na Nutramigenie. Lekarz kazał powoli zmieniać mleko na bebilon ha. I tu pojawia się problem maluszek nie zjada pełnej porcji. Ogólnie około 50 i odrzuca butelkę. Co zrobić jak zachęcić go do jedzenia. Nutramigen jest gorzki w smaku a z domieszką innego staje się słodki i wydaje mi się że tutaj tkwi problem. Jak temu zaradzić? Jakieś pomysły?
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 1 z 578
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.