Zobacz kanał RSS

Najnowsze wpisy

 1. Staram sie o dziecko

 2. Tworzenie stron Lubliniec

 3. Poradnia Vipery

  Na stronie Vipery znalazłam podstronę z poradami http://www.viperasklep.pl/porady/ Jest tam sporo wartościowych artykułów. Polecam
  Tagi: vipera Dodaj / edytuj tagi
  Kategorie
  Bez kategorii
 4. dobry ginekolog

  Czy uważacie jak ja, że dobry ginekolog w warszawie ma znaczący wpływ na rozwój waszego dziecka i dobrą opiekę prenatalną dla was?
  Wypowiedzcie się na ten temat
  Kategorie
  Bez kategorii
 5. Wizyta u neurologopedy

  Pierwsze pytanie jakie snuje się pewnie po waszych głowach: ale po co do logopedy z dzieckiem, które jeszcze nie mówi i mówić wcale nie powinno. Też mnie to zastanawiało przed pierwszą wizytą. Teraz jesteśmy już po drugiej i mogę wam opowiedzieć jak przebiegała zarówno ta pierwsza jak i druga.

  Czytaj więcej na http://wczesniakicodalej.blogspot.co...ologopedy.html
Strona 1 z 248
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.